Katalogai ir duomenų bazės

Elektroninis katalogas
Skaitmeninis kultūros paveldas

Kviečiame naudotis  prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis. Kai kuriomis prenumeruojamomis duomenų bazėmis galite naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių:   

• BNS    
Didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio. Prieiga yra galima tik iš Švenčionių viešosios bibliotekos kompiuterių.
EBSCO Publishing
Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis. Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai, dėl kurių kreiptis į Informacinės skaityklos darbuotoją arba  el.paštu info@svencioniuvb.lt
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.
• Infolex
Teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika. Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į Informacinės skaityklos darbuotoją. 
•  „Vyturio“ elektroninė biblioteka 
400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes. „Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai. Prieiga iš mobilių įrenginių ar kompiuterių. Registracijos metu lauke „dovanos kodas” reikės įvesti specialų kodą. Kodo teiraukitės į Vaikų literatūros skyriaus darbuotoją arba el. paštu vaikusk@svencioniuvb.lt

Viešos prieigos duomenų bazės:
TAR
Teisės aktų registras.
LRS
Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės.
EUR-Lex
Europos Sąjungos teisė.

Teismų praktika:
LAT
Lietuvos aukščiausiasis teismas.
LVAT
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.

 

 

 

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas