Privati praktika.

Aurima Dilienė

Privati praktika.
„Privati praktika“, yra įrodymas, kad jai ir vėl pavyko. Gydytoja psichoterapeute dirbanti A. Dilienė konsultuoja su santykių sunkumais susiduriančius žmones. 
Šioje knygoje ji aptaria pačius įdomiausius atvejus, dažniausiai pasitaikančias problemas ir pateikia jų sprendimo būdus.
•  Kodėl išsenka mūsų emocinis rezervuaras ir kaip jį papildyti?
•  Kaip vaikystėje susiformavę elgesio modeliai veikia mūsų santykius su mylimu žmogumi?
•  Kada partneriai ima vienas nuo kito tolti ir kaip susigrąžinti tarpusavio artumą?
•  Kokiais būdais stiprinti emocinį poros ryšį?
•  Kaip šeimos santykius veikia gyvenimas emigracijoje?
Taiklios psichologinės įžvalgos apie santykius ir praktinės užduotys, padedančios spręsti sunkumus poroje, – tik viena knygos siužeto linija. Autorė taip pat atskleidžia gyvenimo Prancūzijoje įdomybes: kaip prancūzai auklėja vaikus, kokias žymias vietas verta aplankyti, koks prancūzų mentalitetas, kaip geriausia spręsti biurokratines problemas ir kt.
„,Privati praktika“ keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė gydytoja psichoterapeutė pasakoja apie dažniausiai jos profesinėje praktikoje pasitaikančias daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Konsultuojant vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos, kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti teigiamo rezultato.
 
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas