Mirties kvapas

Simon Beckett

Mirties kvapas
Teismo medicinos ekspertas Deividas Hanteris jaučiasi laimingas: santykiai su mylimąja Reičele klostosi sėkmingai, kaip ir jo, policijos konsultanto, karjera. Regis, teismo antropologas pagaliau gali džiaugtis gyvenimu. Deja, neilgai. Netikėtas detektyvės inspektorės Šeron Vord skambutis sudrumsčia jo idilišką laimę – Londone, apleistos Šv. Judo Tado ligoninės palėpėje, rastas lavonas, ir Deividas Hanteris yra kviečiamas jį ištirti. 
Karalienės Viktorijos laikų ligoninė jau daug metų stovi uždaryta, dabar joje gyvena benamiai, narkomanai, anksčiau čia vyko ir plataus masto prekyba narkotikais. Pradėjus ligoninės griovimo darbus aptinkamas beveik mumifikavęsis lavonas. Hanteris nėra tikras, kiek laiko kūnas gulėjo paslėptas palėpėje, tačiau aišku, kad tai jaunos moters palaikai. Staiga įlūžus palėpės grindims tyrėjai patenka į slaptą užmūrytą patalpą. Čia stovi trys lovos, o dviejose iš jų – du nejudantys kūnai.
Kokių dar šiurpių paslapčių atskleis Šv. Dziudo Tado ligoninė? Iš pirmo žvilgsnio nesudėtinga, policijos konsultantui Deividui Hanteriui įprasta byla akimirksniu taps jo gyvybei grėsmę keliančiu košmaru.
Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas