Tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris 2024“

Tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris 2024“

Gegužės 12 d. 18 val. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre, 14 val. Kauno valstybinio muzikinio teatro sodelyje, 18 val. Klaipėdos Prano Domšaičio galerijoje prasidės jubiliejinis 60-asis tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“.

Festivalio programą rasite čia.

Ištikimiausius tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ gerbėjus ir skaitytojus gegužės 12–26 d. organizatoriai kviečia net į 136 renginius visoje Lietuvoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, JAV, o virtualūs tiltai suteiks galimybę susitikti su poetais, gyvenančiais Danijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Meksikoje, Vokietijoje.

Ilgametė seniausio literatūros festivalio istorija ir jaunų poetų kuriamos naujos tradicijos patvirtina, kad „Poezijos pavasaris“ išsaugojo gyvybę, galią tęstis, išlieka aktualus ir laukiamas, įdomus visoms skaitytojų kartoms.

„Poezijos pavasaris“ – bene vienintelė galimybė per dvi gegužės savaites susipažinti su išsamia šiuolaikinės lietuvių ir pasaulio poezijos panorama: visoje Lietuvoje laukia gyvi susitikimai su įvairių kartų poetais – su pripažintais meistrais ir su pradedančiais kurti, skaitymai, pokalbiai apie literatūrą, poezijos ir muzikos vakarai, dainuojamosios poezijos koncertai, literatūros pamokos, sakralinės poezijos valandos, poezijos spektakliai, ekskursijos, parodos. Į festivalį aktyviai įsitraukia ir jauniausia poetų karta, tad netrūks ir netikėtumų, poezija skleisis kūrybiškiausiais pavidalais: avangardinės šoko poezijos popietėmis, slemo varžytuvėmis, improvizacijomis ir kt. Daugiau informacijos skaitykite:https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?643423386

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas