Švenčionėlių VDC išvyka į Švenčionių rajono savivaldybės viešąją biblioteką

Švenčionėlių VDC išvyka į Švenčionių rajono savivaldybės viešąją biblioteką

Virtualus pasaulis veržiasi į mūsų namus, pramogas ir darbus. Jau šiandien galime pasinerti į tai, kas rytoj taps mūsų kasdienybės dalimi. Naujieji prietaisai siūlo nepakartojamą ir nenusakomą pojūtį, galimybę pasinerti į dar nematytą pasaulį.
Birželio 9 dieną Švenčionėlių vaikų dienos centro vaikai su auklėtojomis Svetlana ir Danute kartu su Švenčionėlių miesto bibliotekos vedėja Stasele vyko į Švenčionių rajono savivaldybės viešąją biblioteką,  kur galėjo susipažinti su virtualaus pasaulio naujovėmis – interaktyviomis grindimis ir 3D akiniais. Tokia užsiėmimų forma yra ypač efektyvi ir vaikai labai greitai mokosi kai juda. Interaktyvios grindys pagerina motorinius įgūdžius, plečia vaizdinį-motorinį suvokimą, padidina erdvinę orientaciją, pagerina reakcijos greitį. Šie žaidimai sudomina net pačius droviausius vaikus. Bibliotekos lankytojams siūlo ne tik smagias kūrybines veiklas, bet ir ugdo technologinį raštingumą, supažindina su šiuolaikinėmis technologijomis. Kupini gerų įspūdžių, linksmai besišnekučiuodami vaikai grįžo į namus. Dauguma vaikų nusiteikę tapti tikrais skaitytojais ir bibliotekos lankytojais. Ekskursija vaikams labai patiko. 
Dėkojame Švenčionių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojoms Laimai ir Violetai,Viešosios bibliotekos informacinių sistemų inžinieriui Aleksejui, Skaitytojų aptarnavimo ir bibliografinio-informacinio skyriaus kultūrinių veiklų organizatorei ir koordinatorei Irenai už įdomiai pristatytus virtualaus pasaulio žaidimus.

Parengė Švenčionėlių miesto bibliotekos vedėja S. Busilienė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas