Susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo nare Aušra Maldeikiene

Susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo nare Aušra Maldeikiene

Švenčionių rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narė, ekonomistė, ekonomikos vadovėlių autorė, dr. Aušra Maldeikienė.

Norinčių išgirsti įžvalgių minčių ir pasimokyti iš daug patyrusio žmogaus atsirado išties daug, todėl į susitikimą su  dr. A. Maldeikiene  susirinko ne tik Švenčionių miesto gyventojai, bet ir žmonės iš artimiausių apylinkių. Susitikimo-diskusijos tema buvo „Kodėl mus taip gąsdina augančios kainos?“. Dr. A. Maldeikienė įdomiai pristatė savo veiklą Seime, kalbėjo apie tai, kas lėmė jos apsisprendimą kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose 2019m., supažindino su  ekonomikos, mokesčių sistemos ir pilietiškumo sąvokomis, kalbėjo apie valstybės biudžetą. Viešnia tai pat trumpai palietė žemės ūkio, švietimo, sveikatos sistemų  klausimus. ,,Ar ne visi vienodai stipriai turime suremti pečius vardan mūsų šalies, mūsų vaikų? – klausė viešnia ir kvietė visus būti dorais ir teisingais ir nežiūrėti vien savo piniginių interesų. Švenčioniškiai drąsiai uždavinėjo jiems aktualius klausimus ir sulaukė išsamių atsakymų. Vienas iš aktualiausių klausimų – Švenčionių ligoninės likimas. Susitikimo pabaigoje Seimo narė dr. A. Maldeikienė pažadėjo dar kartą atvykti į Švenčionis su savo kolegomis ir diskutuoti gyventojams rūpimais klausimais. Klausytojai buvo sužavėti dr. Aušros Maldeikienės nuoširdumo, kalbėjimo sugebėjimais, o visi aptariami dalykai buvo  apgalvoti ir suprantamai pateikti.

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius dėkojo Seimo narei dr. A. Maldeikienei už įdomų susitikimą ir įteikė jai atminimo dovanėlę.

Parengė: Skaitytojų aptarnavimo ir bibliografinio-informacinio skyriaus vedėja Liudmila Untanienė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas