Spalvotų akmenukų magija

Spalvotų akmenukų magija

Viso pasaulio tautos, taip pat ir mūsų, turi labai daug įvairių bėdų ir nelaimių ženklų bei prietarų. Tačiau taip norisi, kad mūsų gyvenime būtų daugiau džiaugsmo, geros nuotaikos, juoko, gerumo, optimizmo. Tad daugelis ieško sėkmę nešančio keturlapio dobilo, penkialapio alyvos žiedo, akmenuko su skylute ar širdelės formos ir tikisi būti laimingi. Laimę nešančių akmenėlių yra visokių: juodų, baltų, spalvotų, brangių ir nelabai... Tačiau, kai surastą akmenuką sušildai savo rankų šiluma ir nuspalvini gražiausiomis spalvomis – jis tampa magiškas.
Rugsėjo 8 d. Pabradės miesto bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Nusipieškime savo laimės akmenuką“. Edukaciją vedė Elvyra Ceiko. Renginio dalyviams edukatorė papasakojo kokių reikia priemonių šiai veiklai, kaip taisyklingai paruošti pasirinktą akmenuką, kad ant jo nupieštas piešinys būtų gražus.
Piešimas ant akmenukų – linksmas ir kūrybiškas užsiėmimas. Kiekvienas piešdamas savo laimės akmenuką patyrė daug teigiamų emocijų. Džiugu, kad edukatorė Elvyra noriai dalino patarimus, kad visiems darbeliai pavyktų. Šypsenos ir gera nuotaika kūrė labai gerą šiltą atmosferą. Niekas neskubėjo po renginio skirstytis: kas prie puodelio kvapnios arbatos bendravo, o kas dar po kelis akmenukus nuspalvino.
Dėkojame „Pabradės Auksrankėms“ už renginio idėją bei Elvyrai Ceiko už šiltą ir prasmingą edukaciją. Tikėkime, kad mūsų „laimės akmenukai“ suteiks džiaugsmo ir laimės mums bei esantiems šalia mūsų.

 Parengė Pabradės bibliotekos – filialo vedėja Gražina Dargytė

Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas