„Širdyje – Lietuva“

„Širdyje – Lietuva“

Kovo 11 -ąją Milkuškų kaimo daugiafunkciniame centre vyko minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginį organizavo Milkuškų kaimo biblioteka-filialas ir Milkuškų kaimo bendruomenė. Renginio metu skambėjo moterų vokalinio ansamblio "Gabija" iš Švenčionėlių atliekamos dainos, gražiausi posmai skirti Lietuvai ir laisvei. Vyr. bibliotekininkė Č. Aleksejevec susirinkusiems pristatė fotografijų parodą "Milkuškų apylinkės ir žmonės senojoje fotografijoje". Šioje parodoje galima pamatyti daugybę unikalių kadrų iš kaimo gyvenimo. Ilgametis Milkuškų kaimo gyventojas P.Skripskis labai išsamiai ir įdomiai papasakojo apie Milkuškų kaimą, kaip jis keitėsi, kokiais amatais vertėsi kaimo gyventojai, kokias šventes švęsdavo ir kt. Už įdomų pranešimą vyr. bibliotekininkė P. Skripskiui padovanojo J. Juodagalvio knygą "Švenčionys: dvaras-miestelis-miestas". O už galimybę pamatyti šią gražią fotografijų parodą esame dėkingi J. Januš iš Kukiškės kaimo, O. Pliaukštienei iš Juodeliškės kaimo, S.Nalivaikienei ir P.Skripskiui iš Milkuškų kaimo. Ši paroda Milkuškų kaimo bibliotekoje veiks iki kovo 30 dienos.
Viena iš  vokalinio ansamblio "Gabija" moterų, Švenčionėlių miesto literatė A.Tumalavičiūtė - Matesovičienė bibliotekai padovanojo savo poezijos knygą ''Akimirkų lietus".
Visi mes širdyje nešiojamės Tėvynę, ją branginame ir ja didžiuojamės, tad renginio pabaigoje kiekvienas iš salėje esančių žmonių rašė palinkėjimus Lietuvai. Gražiausiu palinkėjimu buvo išrinktas A. Volodko iš Jaciūnų kaimo palinkėjimas "Būk graži ir laisva, Lietuva, būk ašara Dievo aky".

Parengė Milkuškų kaimo bibliotekos-filialo bibliotekininkė Č. Aleksejevec

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas