Rudenėlis iškeliavo palikęs spalvotus ir šiltus prisiminimus

Rudenėlis iškeliavo palikęs spalvotus ir šiltus prisiminimus

Lapkričio 18 dieną, žemę nuklojus pirmam lengvam sniegeliui, į Pabradės miesto biblioteką kartu su pedagogėmis Violeta Kazimeranec bei Marija Andrejeva skubėjo „Ryto“ gimnazijos ikimokyklinės grupės „Gėlytės“ ugdytiniai. Čia vyko atsisveikinimo su rudeniu šventė „Spalvotas ruduo arbatos puodelyje“. Renginį pradėjo Pabradės miesto bibliotekos vedėja Gražina Dargytė linksmais eilėraščiais apie rudenėlį. Bibliotekoje vaikams netrūko džiaugsmo ir pramogų – jie kartu dainavo, piešė, šoko, vartė įvairiausias knygeles, kurias pristatė vaikų bibliotekininkė Daiva Rimošaitytė. Bibliotekininkės Jurgitos Sondor dideliame ekrane rodomi nuotaikingi, mokantys vaikus nuoširdumo, draugystės animaciniai filmukai leido vaikams pasijausti kaip kino teatre.
Ruduo – vienas spalvingiausių metų laikų, todėl vaikai noriai papasakojo kaip kartu su tėveliais gamino eksponatus parodėlei, kurią tądien bibliotekoje pristatė. Kiekvienas puodelis, tai tarsi maža puokštė iš rudens nuspalvintų augalų, uogų, samanų, gėlių.    
                 Apžiūrėję biblioteką, knygeles, žaidimus, įminę daug mįslių apie rudens gėrybes, gyvūnus, paukščius bei augalus, mažieji renginio dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti „Rudenėlio lauktuvėmis“ – obuolių pyragu ir kvapnia, vasaros šilumą ir skonį saugančia vaistažolių arbata.
                 Baigiantis renginiui vedėja Gražina perskaitė Claude Steiner „Šiltų švelnukų pasaką“ apie Šiltus Švelnukus bei Šaltus Šiurkštukus ir kaip simbolinį draugiškumo simbolį – Švelnuką – kiekvienam vaikui ir pedagogėms padovanojo po rankų darbo kutą iš siūlų. Kiek daug šypsenų pražydo vaikų veidukuose įkišus rankytę į maišelį pilną „šiltukų“!
Pedagogės Violeta, Marija ir „Gėlyčių“ grupės ugdytiniai bibliotekoje prisilinksminę ir prisižaidę, kupini gerų emocijų atsisveikino su bibliotekininkėmis Gražina, Jurgita bei Daiva ir išskubėjo atgal į gimnaziją.

Parengė Pabradės miesto bibliotekos vedėja Gražina Dargytė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas