Poezijos pavasario šventė Švenčionių rajone

Poezijos pavasario šventė Švenčionių rajone

Gegužės 17 d. mūsų rajonas sulaukė gražios šventės – Sariuose, Švenčionėliuose ir Švenčionyse įvyko tarptautinis jubiliejinis „Poezijos pavasaris“, į kurį atvyko žinomi kūrėjai - poetas, asociacijos „Slinktys“ vadovas ir knygų leidėjas Juozas Žitkauskas, poetė, prozininkė, literatūrologė Vitalija Maksvytė, poetas Linas Daugėla, poetas, vertėjas, literatūros kritikas Marius Burokas, poetas, prozininkas, vertėjas Tadas Žvirinskis bei dainų autorius ir atlikėjas Vygantas Kazlauskas.
Rajono gyventojai laukė šios šventės su susidomėjimu, priėmė su dideliu džiaugsmu ir „Poezijos pavasaris“ virto tikru kultūriniu ir bendruomeniniu renginiu, kuris paliko neišdildomus įspūdžius kiekvienam dalyviui. Kūrėjai skaitė jautrias bei šmaikščias eiles, kurios sužavėjo visus susirinkusius renginio dalyvius, o bardas Vygantas Kazlauskas džiugino klausytojus puikiomis dainomis.
Šilta gegužės diena padėjo sukurti jaukią ir raminančią atmosferą, mėgautis poezijos ir dainos skambesiu bei padovanojo daugybę gerų emocijų poezijos ir muzikos mylėtojams.

Švenčionių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas