„Nori įdomiai ir kūrybiškai leisti laisvalaikį? Užsuk į Pabradės miesto biblioteką!“

„Nori įdomiai ir kūrybiškai leisti laisvalaikį? Užsuk į Pabradės miesto biblioteką!“

Birželio 16 d. Pabradės miesto bibliotekoje lankėsi „Ryto“ gimnazijos specialiosios lavinamosios pagrindinio ugdymo klasės mokytoja Regina Lavrinovič, mokytojos padėjėja Vaida Čepauskienė bei ugdytiniai Saulė ir Arvydas. Bibliotekoje vaikų laukė daug įdomybių! Čia jie spalvino knygų skirtukus, mėgstamiausių herojų paveikslėlius, minė mįsles, klausėsi garsinių knygelių skaitymų bei patys jas skaitė, iš popieriaus ir siūlų gamino peliukus, meškutes pandas bei gražias apyrankes. Veiklų buvo išties daug, tad ir padirbėti teko iš peties! O kur dar pačių didžiausių ir mažiausių, storiausių ir sunkiausių knygų paroda! Buvo labai įdomu pakilnoti net 4 ir daugiau kilogramų sveriančias knygas. Tiek Saulė, tiek Arvydas išbandė kaip veikia knygų grąžinimo dėžė bei sužinojo, kas slepiasi Geltonajame knygų namelyje! Kadangi vaikai yra bibliotekos skaitytojai, tai puikiai atsakė į bibliotekininkių klausimus, kaip reikia elgtis bibliotekoje bei kaip saugoti iš bibliotekos pasiskolintas knygeles.
Visada džiugu matyti, kad vaikiškose knygelėse sutikti herojai tampa paprastais, originaliais, lengvai ir greitai vaikų pagaminamais darbeliais. Jiems visada įdomu išbandyti savo jėgas ir patiems atlikti bibliotekininkių parengtas kūrybines užduotėles.
Vienam vaikui, mažoms ar didelėms grupėms rengti garsinių skaitymų ir edukacijų renginius – tokia pat atsakomybė ir motyvacija. Jei tik gerai parenki knygutes bei nesunkius, lengvai padaromus darbelius – tai gali sudominti net pačius mažiausius vaikus. Tikrai žinome, kad mūsų bibliotekoje vaikai puikiai, įdomiai ir kūrybiškai gali leisti savo laisvalaikį. Tokiais renginiais skatiname vaiko kūrybą, meninę bei emocinę saviraišką.

Parengė Pabradės miesto bibliotekos vedėja Gražina Dargytė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas