Neįgaliųjų darbelių paroda „Rudens spalvos“ Pabradės miesto bibliotekoje

Neįgaliųjų darbelių paroda „Rudens spalvos“ Pabradės miesto bibliotekoje

Vis trumpėjančios, apniukusios dienos, iš niūrių debesų lyjantis šaltas lietus, gamtoje viena po kitos dingstančios spalvos, su mumis atsisveikinantys paukščiai ant savo sparnų išsinešantys auksinius saulės spindulius. Nejaugi tai toks ir yra ruduo? Tikrai ne! Ruduo nebūna liūdnas ar niūrus. Žalią spalvą keičia raudonai, geltonai, rudai nusidažantys medžių lapai. Nedrąsiai, bet visomis spalvomis, dar žydi paskutinės gėlės. Rasos ir lietaus lašeliai supasi pilkuose, vėjyje besidraikstančiuose voratinkliuose. Kad ruduo patinka ir tai – nuostabus metų laikas įrodė Nijolės Genytės socialinės globos namų 4 ir 8 grupių paslaugų gavėjai. Padedami socialinių darbuotojų Danutos Šostakovskajos, Vitalijos Gurdanienės bei užimtumo specialistės Olgos Samoroščenko vaikinai parengė gražių darbelių parodą „Rudens spalvos“.
Darydami darbelius vaikinai praturtino savo menines idėjas apie rudenį, mokėsi ugdyti estetinį skonį, draugišką požiūrį vienas į kitą bei dirbti komandoje.

Ruduo gražus, vis dar šviesą ir šilumą skleidžiantis metų laikas. Tad pasidžiaukime tuo! Kviečiame užsukti į Pabradės miesto biblioteką ir pasigrožėti gražia darbelių paroda dovanojančią lankytojams rudes spalvas ir rudenišką nuotaiką. Paroda veiks iki rugsėjo 28 d.

Parengė Pabradės miesto bibliotekos vedėja Gražina Dargytė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas