Naujos knygos sutiktuvės Švenčionėlių miesto bibliotekoje

Naujos knygos sutiktuvės Švenčionėlių miesto bibliotekoje

Gražią rugsėjo 9-osios dienos popietę, Švenčionėlių miesto bibliotekoje rinkosi žmonės nešini gėlėmis. Šiandien čia įvyko Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokytojos- ekspertės, nepriklausomos rašytojų sąjungos asociacijos „Menų sodas“ narės Vilhelminos Urbonienės psichologinio meilės romano „Meilės ašarėlės“ sutiktuvės. Autorė dovanoja kiekvienam, prisilietusiam prie jos minčių, ne utopinę, realią kelionę į gražią meilę be purvo. Romano sutiktuvėse dalyvavo būrys švenčionėliškių, draugų, bendradarbių, giminaičių. Malonu, kad pagaliau „Meilės ašarėlės“ po ilgo „pasivaikščiojimo“ po aplinkinių rajonų bibliotekas ir ne tik, kur buvo maloniai sutikta ir pristatyta, pagaliau sugrįžo į savo namus.
-„Meilės ašarėlės“ aš nerašiau. Knyga pati išrašė save, nes kiekvienas sakinys nei karto nesibaigė suplanuotu siužetu: veikėjai patys perpynė savo likimus, patys įvykiai subėgo į 365 romano puslapius" - sutiktuvių metu kalbėjo jau trečios knygos autorė.
Nuoširdžiausi sveikinimai autorei. Tegul ši knyga užima garbingą vietą bibliotekų lentynose ir suranda kelią į skaitytojų širdis.

Ačiū visiems už nuoširdų ir tikrą buvimą kartu.

Parengė Švenčionėlių miesto bibliotekos vedėja S. Busilienė

Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas