Literatūrinė-muzikinė popietė ,,Rugelius pjoviau – dainas dainavau”

Literatūrinė-muzikinė popietė ,,Rugelius pjoviau – dainas dainavau”

Jau eina į pabaigą didysis šios vasaros žydėjimas. Žemė už įdėtą triūsą ima dovanoti savo užaugintas gėrybes. Visa tai, kas su noksta, prisirpsta, pribręsta - turi būti ir pagerbta.
Saulėtą, liepos 26 dieną, Sarių kaimo parkelyje, vyko literatūrinė-muzikinė popietė „Rugelius pjoviau - dainas dainavau”. Skambiomis Justino Marcinkevičiaus, Algimanto Cimbolaičio eilėmis, kurias skaitė Virgilija Bojerūnienė, Juozas Juodagalvis ir nuostabiomis dainomis, kurias atliko vokalinis moterų ansamblis „Gabija”, vadovė Vanda Miloš, pagerbėme Duoną ir pasveikinome varduvininkes,  mūsų mielas Onutes.
Labai smagu, kad su šia gražia švente sutapo ir mūsų draugų, pašaminiškių, o būtent Žanos Žilienės, meno darbų parodos ,,Paklydo vasara žieduos” pristatymas.
Už dosnų Oninių stalą dėkojame Sarių kaimo bendruomenės pirmininkei Audrutei Jachimovič, bendruomenės nariams, mūsų draugams - Pašaminės kaimo bendruomenės nariams. Už skambias dainas  ir skanų šakotį moterų vokaliniam ansambliui „Gabija”. Ačiū visiems už smagiai ir turiningai praleistą laiką.
Šiuo metu bibliotekoje vyksta parodos, Žanos Žilienės meno darbų „Paklydo vasara žieduos” ir spaudinių „Rugelius pjoviau - dainas dainavau”. Kviečiame apsilankyti.

Parengė Sarių bibliotekos bibliotekininkė Aldona Miloševskaja.

 

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas