„Kur takelis pasuka, ten pievelės pasaka“

 „Kur takelis pasuka, ten pievelės pasaka“

Mintim galim bėgti, skrajoti, kilti ir leistis į stebuklingą pasakų pasaulį, kuriame žiogelis griežia smuikeliu, boružės ropoja smilga į dangų ir skaičiuoja žvaigždeles, lietaus lašeliai krisdami žemėn, lyg sidabrinis varpelis, niūniuoja paslaptingą dainelę, o bitučių dūzgianti melodija apraizgo kiekvieną gėlės žiedelį. Sustokime, apsidairykime, įsiklausykime ir išgirsime, kokią pasaką mums seka gamta!
Saulėtą ir karštą rugpjūčio 18 dieną į Švenčionių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių rinkosi vaikai. Mažieji bibliotekos lankytojai mėgsta pievutę ir senojo klevo pavėsį esantį prie bibliotekos. Jie dažnai ten  žaidžia kamuoliu, raketėmis, atlieka įvairiausias  rungtis, tad šio skyriaus vedėja Laima Strakšienė šauniausius skaitytojus pakvietė būtent šioje pievutėje papramogauti ir garsiai paskaityti įdomiausių ar labiausiai patikusių knygučių ištraukas.
Vaikai patys skaitė, diskutavo apie įsimintiniausias perskaitytas istorijas, rekomendavo draugams taip pat skaityti, nes juk skaitymas, ne tik vasarą, bet ir visus metus, yra smagi veikla dovanojanti daug žinių ir gerą nuotaiką.
Noriu priminti, kad į pabaigą artėja skaitymo skatinimo konkursas „Vasara su knyga“, tad jei esate knygų mylėtojai, perskaitėte daug knygų, bet pamiršote užsiregistruoti skaitymo iššūkyje – paskubėkite, dar liko keletas dienų.
Linkiu vaikams visada skaityti, nes atvertus knygą, iš jos puslapių pabyra magiškos istorijos, kurios tarsi galingi aitvarai mus nuneša į svajų, laimės ir žinių pasaulį, kuriame išsisklaido visi rūpesčiai ir slogios mintys.

Parengė Vaikų literatūros skyriaus vedėja Laima Strakšienė

 

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas