Česlovo Juršėno knygos „Nenuobodaus gyvenimo mozaika“ pristatymas

Česlovo Juršėno knygos „Nenuobodaus gyvenimo mozaika“ pristatymas

Švenčionių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, kuris sulaukė nemažo gyventojų dėmesio. Bibliotekoje svečiavosi vienas ryškiausių šiuolaikinės Lietuvos politikų, žurnalistas, partinis bei politinis veikėjas, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, iki 2012 m. vienintelis visų kadencijų LR Seimo narys, buvęs Lietuvos Seimo pirmininkas,  Švenčionių rajono savivaldybės narys, Švenčionių rajono garbės pilietis nuo 2003 metų Česlovas Juršėnas, kuris pristatė savo naują knygą „Nenuobodaus gyvenimo mozaika“. Renginį moderavo buvęs EP narys, LR Seimo narys, Lietuvos kultūros ministras, šiuo metu rajono savivaldybės tarybos narys Šarūnas Birutis. Susitikime dalyvavo Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir mero patarėja Teresa Sansevičienė.

Gerb. Česlovas įdomiai ir šmaikščiai pasakojo apie įsimintiniausias politinės karjeros akimirkas, Lietuvos politinius įvykius, Nepriklausomybės atkūrimo pradžios faktus, apie  draugus ir bendražygius, dalinosi patirtimi, įžvalgomis bei šių dienų aktualijomis. Svečias papasakojo savo gyvenimo istoriją, šiltai prisiminė vaikystę, tėvų auklėjimą, studijas ir puikią šeimą . Jo pasakojimas buvo ir gyvas, ir nuotaikingas, ir ironiškas, ir tikras. Renginio metu galima buvo įsigyti autoriaus knygų, kurias jis čia pat ir pasirašė. Nemažai knygų Č.Juršėnas padovanojo bibliotekai.

Šis susitikimas buvo ne tik svarbus, bet ir naudingas Švenčionių krašto žmonėms - tai puiki galimybė iš arti susipažinti su svarbiu asmeniu, kraštiečiu, kuris dar ir istoriškai prisidėjo prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Bibliotekoje rengiami susitikimai su įdomiais žmonėmis kviečia visuomenę domėtis savo krašto ir  šalies istorija bei politine veikla. Tikimės, kad panašių renginių mūsų bibliotekoje bus daugiau, o jie tikrai praturtins bendruomenę bei skatins visuomenės sąmoningumą.

Parengė Švenčionių rajono viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo ir bibliografinio-informacinio skyriaus vedėja Alytė Čečiurkienė
Nuotraukos Vaidos Švalkienės

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas