Kvailas apsėdimas

Kristan Higgins

Kvailas apsėdimas

Milė Barnes nuo vidurinės mokyklos yra pametusi galvą dėl Džo Karpenterio. Apie vaikiną ji žino viską. Visiškai neperdedant – tikrai žino viską. Ji tiesiog profesionali persekiotoja. Ne veltui knygos „Kvailas apsėdimas“ autorė pripažino, jog darbinis romano pavadinimas buvo „Persekiojant Džo“ („Stalking Joe“). Deja, Džo yra vienas iš tų kietuolių, kurių nedomina paprastutė, pilka ir antsvorio turinti Milė. Jis jos tiesiog nepastebi.
Milė išvyksta mokytis į medicinos mokyklą ir grįžta į gimtąjį miestą po kelių metų, jau būdama gydytoja Milė Barnes. Ir svarbiausia, ji grįžta turėdama planą – pagaliau užkariauti Džo Karpenterio širdį. Ji apsigyvena iš močiutės paveldėtame name, priglaudžia benamį šunį ir pradeda savanoriauti senelių namuose. O kad numestų svorio - pradeda bėgioti. Ir visa tai susiję su Džo, visa tai skirta patraukti jo dėmesį.
Jeigu ir atrodo, kad Milė turi viską – išsvajotą gydytojos darbą, jaukų namą ant vandenyno kranto, ištikimą keturkojį draugą, tai klystate. Iki visiškos laimės jai trūksta... Džo Karpenterio. Tačiau, ar tikrai to reikia, kad gyvenimas taptų tobulas? Ir jeigu planas pavyks, ar tikrai Milės gyvenimas bus tarsi išsipildžiusi svajonė?
Milės planus jaukia vietos policininkas Semas Nikersonas. Jo nėra Milės planuose, tačiau Milė supranta, kad ji domina Semą tik dėl to, jog jį paliko jos sesuo.
Ar tikrai verta viską versti aukštyn kojom dėl savo paauglystės meilės? O gal galima pradėti gyventi dabartimi?

Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Naujos knygos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas