Skaitymas mus jungia

Skaitymas mus jungia

Kartu su pirma vasaros diena prasidės jau penkerius metus organizuojamas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešųjų bibliotekų ir Lietuvos aklųjų bibliotekos projektas „Vasara su knyga". Projektu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Tai – skaitymo iššūkis, kviečiantis įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. O jos šiemet yra tokios:
Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
Perskaityti knygą apie gamtą;
Perskaityti knygą apie draugystę;
Perskaityti eiliuotą knygą.

Skaitymo iššūkio pradžia 2020 m. birželio 1 d., o pabaiga rugpjūčio 31 d. Informacijos ieškokite vasarasuknyga.lt interneto tinklalapyje arba klauskite savo bibliotekoje. Registruotis galite savarankiškai, užpildžius internetinę registracijos formą, arba artimiausioje bibliotekoje, kurioje gausite dalyvio kortelę su užduotimis. Pasiryžę dalyvauti iššūkyje ir jį įveikę, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu.

Švenčionių rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje ir jos bibliotekose - filialuose jau laukia paruoštos knygos Jums, tad kviečiame priimti šį smagų iššūkį ir sudalyvauti žaidime!

Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas