Popietė "Šventę kuriame kartu“

Popietė "Šventę kuriame kartu“

Palydint 2017-uosius metus ir besitęsiant akcijai „Knygų Kalėdos“ gruodžio mėnesį prieš pat šventes Švenčionių Viešosios bibliotekos skaitykloje vyko popietė ,,Šventę kuriame kartu“. Popietę pradėjusi  renginio vedėja Laima Strakšienė sakė, kad adventas – geras laikas pamąstymui apie tai, kas iš tikrųjų mums svarbu ir ko mums reikia. Ko reikia mūsų vaikams ir kiekvienam iš mūsų ir pakvietė visus, atėjusius į popietę, kartu laukti gražiausių švenčių metuose – Kalėdų ir Naujųjų Metų su įdomia knyga, su gera muzika. Popietės metu skambėjo eilės apie Adventą, šv. Kūčias, gyvenimo prasmę, išradingai buvo skaitomos ištraukos iš pasakų ir šmaikščios istorijos iš literatūrinių kūrinių. Renginio vedėja kvietė švenčioniškius prisijungti  prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos". Popietėje dalyvavo Švenčionių rajono mero patarėja Simona Kazlienė, kuri sakė, kad apsilankymas bibliotekoje yra gera proga žmonėms pabendrauti, susipažinti su naujais leidiniais ar susitikti renginiuose. Patarėja perdavė Švenčionių rajono mero Rimanto Klipčiaus sveikinimus susirinkusiems ir knygas, kurios pradžiugins kiekvieną norintį praleisti turiningai laiką.
Renginį papuošė Švenčionėlių meno mokyklos ir Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos  moksleivių pasirodymai. Susirinkusiems savo atliekamus kūrinius dovanojo Lukas Kuleš  ir Deimantė Rakštelytė (mokytojos Loreta Šidlauskienė, Lilija  Girulskienė).
Renginio metu buvo dovanojamos knygos. Šiuo renginiu akcija ,,Knygų Kalėdos“  nesibaigė, dovanojamos knygos ir toliau keliauja į biblioteką.

Parengė  Skaitytojų aptarnavimo ir bibliografinio – informacinio skyriaus vedėja L. Untanienė

Knygų kalėdos
Naujos knygos
Švenčionių rajono savivaldybė
Bibliotekos pažangai
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas