JAV ambasados dovana Švenčionių rajono savivaldybės Viešajai bibliotekai

JAV ambasados dovana Švenčionių rajono savivaldybės Viešajai bibliotekai

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes Švenčionių rajono savivaldybės Viešoji biblioteka kartu su Prezidentės Dalios Grybauskaitės akcija „Knygų Kalėdos“, kvietė rajono gyventojus skirti šį laiką geriems darbams ir dovanoti naujas knygas mūsų rajono bibliotekoms.
Švenčionių rajono savivaldybės Viešajai bibliotekai pasisekė sulaukti dovanų iš JAV Ambasados Lietuvoje. Dar prieš pat šventes dvi dėžės įvairaus žanro ir apimties knygų pasiekė Švenčionis. Dauguma knygų buvo padovanotos JAV Ambasados Lietuvoje bendruomenės narių.  Jos atkeliavo iš asmeninių kolekcijų. Kita dalis mus pasiekė iš Amerikos centro. Tai graži Švenčionių savivaldybės Viešosios bibliotekos ir JAV ambasados bičiulystė. Šiuo metu bibliotekoje vyksta JAV ambasados organizuojama programa „Changing My Life Through English“ (Mokomės anglų kalbos gyvenimui), kurioje net dvi suaugusiųjų grupės JAV Ambasados dėka gali mokytis anglų kalbos nemokamai. Ši programa tai pat vyksta Tauragėje, Radviliškyje, Kretingoje, Skuode ir Utenoje.
Dabar šios knygos yra Švenčionių rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje, kai tik jos bus įtrauktos į knygų fondus, Švenčionių miesto gyventojai galės jas skaityti. Džiugu, kad tai bus puiki galimybė ir mūsų kursų dalyviams bei vyresnių gimnazijos klasių mokiniams tobulėti ir leisti laisvalaikį su knyga anglų kalba.

Parengė Diana Galatiltienė, Anglų kalbos mokytoja ekspertė, JAV Ambasados programos „Changing My Life Through English“ lektorė

Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas