„Gyvenimas pilnas spalvų... Tik apsidairyk!“

„Gyvenimas pilnas spalvų... Tik apsidairyk!“

Esu Aliona Starostina...
Šiuo metu mokinuosi Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos 12 klasėje.
Nuo vaikystės mėgstu piešti. Visada domino įvairių stilių piešimo technika, spalvų derinimas. Kadangi niekur piešimo meno nesimokinu, viską stengiuosi išbandyti ir derinti savarankiškai.
 Ilgą laiką bijojau kam nors prisipažinti, kad piešiu, o apie savo darbų rodymą kam nors nebuvo net kalbos. Tik keli artimiausi draugai žinojo apie šį mano pomėgį ir buvo matę mano darbus. Man svarbi jų nuomonė ir įvertinimas. Anksčiau niekam nedrįsau atskleisti šio savo pomėgio, o dabar tai darau su malonumu.   
Džiaugiuosi, kad gyvenu gražiame, miškų ir dviejų upių – Žeimenos bei Dubingėlės – apsuptame Pabradės mieste. Mėgstu vaikščioti po gamtą ir ją stebėti. Juk gamtoje viskas tobula – puikiai suderintos spalvos, šešėliai, atspalviai... Matyti gražiausi vaizdai ilgam „įkrenta“ į atmintį, o po to išnyra ant balto piešimo lapo. Šiemet tokia graži, balta, speiguota žiema, kad norisi ją išsaugoti ir atmintyje, ir popieriaus lape. Žvelgiant į gamtos peizažus visada užplūsta šilti prisiminimai.
 Kol kas piešiu ant piešimo lapų, bet manau, kad jau norėčiau pradėti piešti aliejiniais dažais ant tikros drobės. Žinau, kad dar daug dalykų reikia išmokti, bet aš turiu svajonę – piešti tobulai, todėl nebaisios jokios kliūtys.
 Pabradės miesto biblioteka – tai pirmoji vieša erdvė, kurioje eksponuojami mano piešiniai.

Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas