Grafikos darbų paroda „Vaivorykštės spalvų šviesoje“

Grafikos darbų  paroda „Vaivorykštės  spalvų šviesoje“

Reškutėnų bibliotekoje – filiale veikia Ilonos Sivickaitės grafikos darbų  paroda ,,Vaivorykštės  spalvų šviesoje“.  Pati darbų autorė pasakoja apie savo kūrinius, bei apie jų gimimą:  „Gamtos grožis, saulės ir spalvų bei šešėlių žaismas, tai sąsaja siejanti mane ir šį pasaulį su vaikyste ir mama, su teptukais ir paletėmis. Esu kairiarankė, kaip ir mano gimdytoja ir kaip mama mėgsta pasigirti, kad aš daug ką paveldėjau iš jos. Piešiu, kai pajuntu, kad kažko trūksta, lyg kažkas šauktų prabilti spalvomis. Parodai pateikiau tik didžiojo formato darbus, o nemažai panašių vaivorykštės spalvų etiudų dar laukia įrėminami. Mano darbas susijęs su darželinukų auklėjimu. Perteikdama susikaupusias nuotaikas ant lapo, jaučiu tą energiją, kurią darbo metu man išspinduliuoja mažųjų padaužų bendrija...“.
Taip sutapo, kad Ilona pasirinko savo išlydėtuves  „Mergvakarį“  į naują gyvenimo  etapą praleisti Tradicinių amatų centre Reškutėnuose, ir įvairias edukacijas: kepimą krosnyje, molio edukacijas, vėlimą, medžio skaptavimą, Reškutėnų bibliotekoje - filiale pynėme varpelius iš šiaudų.

Kviečiame apsilankyti parodoje, bibliotekoje ji bus  eksponuojama iki liepos 31 dienos, o Ilonai linkime kuo geriausios kloties visuose darbuose bei gyvenime.

Parengė  Reškutėnų bibliotekos - filialo bibliotekininkė Dangira Lapėnaitė

Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas